Kredytowanie

Leczenie stomatologiczne na kredyt w klinice Dental Park

Dental Park oferuje swoim Pacjentom możliwość leczenia stomatologicznego rozkładając płatności na raty. W tym zakresie współpracujemy z systemem ratalnym Żagiel, który specjalnie dla naszych Pacjentów przygotował atrakcyjną ofertę kredytu.

Finansowanie leczenia z kredytu to doskonałe rozwiązanie, które pozwala Państwu na skorzystanie z pełnej gamy usług świadczonych przez naszą placówkę. Aby zapewnić komfort, wszelkie procedury udzielenia kredytu zostały skrócone do minimum. Wszystkie formalności można załatwić w recepcji kliniki Dental Park. Jak to wygląda w praktyce?

 • Wniosek kredytowy można złożyć w recepcji. Nasz konsultant dokona stosownej kalkulacji, przedstawiając różne oferty. U nas to Pacjent decyduje, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę
 • Kredyt jest dostosowywany do Pacjenta – Pacjent sam ustala datę spłaty raty kredytu
 • Minimum formalności – w większości przypadków wystarczy tylko dowód osobisty, nasi Pacjenci mają możliwość otrzymania kredytu bez zaświadczenia o dochodach i poręczycieli

Trzy kroki do kredytu

 

 1. Umów się na bezpłatną konsultację z wybranym przez Ciebie specjalistą kliniki Dental Park. Podczas konsultacji zostanie precyzyjnie zaplanowane leczenie. Dowiesz się nie tylko, jakie zabiegi są niezbędne, ale także z jakim wiążą się to kosztem. Efektem tej wizyty będzie plan leczenia i kosztorys.
 2. Stworzony wspólnie z lekarzem plan leczenia oraz kosztorys Pacjent przedstawia w recepcji, gdzie konsultant dokonuje kalkulacji kredytu.
 3. Po wybraniu najdogodniejszej dla Pacjenta oferty, Pacjent składa wniosek o kredyt w rejestracji.

Dokumenty wymagane do podpisania umowy kredytowej:

Dowód osobisty.
W zależności od źródła uzyskiwanego dochodu, możecie Państwo zostać poproszeni o udostępnienie konsultantowi dodatkowych dokumentów:

 • osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę: aktualne zaświadczenie o okresie zatrudnienia i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto z ostatnich 3 miesięcy (ważne 30 dni)
 • emeryci i renciści: ostatni lub przedostatni odcinek emerytury (renty) (lub ksero potwierdzone za zgodność z oryginałem)
 • prowadzący gospodarstwo rolne: oryginał zaświadczenia z Urzędu Gminy o dochodach z gospodarstwa rolnego zawierający:
  • dane osobowe Kredytobiorcy,
  • wielkość gospodarstwa (w ha przeliczeniowych) lub wielkość rocznego przeciętnego dochodu,
  • pieczęć Urzędu Gminy oraz imienną pieczęć osoby upoważnionej wraz z podpisem lub kopię nakazu płatniczego za bieżący rok.
 • prowadzący działalność gospodarczą: kopię aktualnego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej , pozostałe dokumenty w zależności od przyjętej formy rozliczania podatku z Urzędem Skarbowym
 • inne źródła dochodu: według indywidualnych ustaleń z Żaglem